Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Poradnik PDF o sprawozdaniu finansowym za rok 2023 Wiarygodne i aktualne źródło informacji. Sprawdź >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Konkurs regrantingowy w ramach projektu "I am European: Historie i fakty o migracjach na XXI...

Reklama
Konkurs regrantingowy w ramach projektu "I am European: Historie i fakty o migracjach na XXI wiek"
Nabór od 29.06.2021 do 19.07.2021 00:59
Centrum Edukacji Obywatelskiej
Katarzyna Dzięciołowska: katarzyna.dzieciolowska@ceo.org.pl
Łączny budżet 256,5 tys. PLN
Procent dofinansowania nieznany
Dotacje od 30 tys. do 85,5 tys. PLN
Młodzież, Mniejszości narodowe, Dzieci, Cudzoziemcy, migranci
Ideą Konkursu jest wspieranie procesu integracji młodych ludzi pochodzących z różnych uwarunkowań kulturowych; w szczególności młodych Polek i Polaków z młodymi migrantami i migrantkami, którzy osiedlili się w Polsce. Wynikiem działań zrealizowanych w ramach wyłonionych w konkursie ofert ma być popularyzacja wielostronnego dialogu i oddawania głosu migrantom i migrantkom w kształtowaniu przekazów medialnych i społecznych na temat współczesnych migracji.

W ramach Konkursu rozdamy granty w wysokości od 30 do 85,5 tys. zł (wymagane 5% wkładu własnego) organizacjom pozarządowym, działającym z młodzieżą w temacie migracji.

Dofinansujemy działania informacyjne, edukacyjne, upowszechniające i aktywizujące mające na celu budowanie otwartego i pokojowo nastawionego społeczeństwa oraz promujące wiedzę i podnoszące świadomość młodzieży i szerokiej publiczności na temat zagadnień związanych z migracją i integracją migrantów i migrantek ze społeczeństwem polskim.
Odbiorcami każdego z działań będzie młodzież w wieku 13-35 lat z mniejszych miast i miejscowości w Polsce, w tym migranci i migrantki (w sumie min. 4000 osób).
Termin realizacji działań to 1.08.2021-31.07.2022.

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami Konkursu (https://ceo.org.pl/konkurs-regrantingowy-2021) i składania ofert do 18 lipca 2021. Pytania prosimy kierować do Katarzyny Dzięciołowskiej (katarzyna.dzieciolowska@ceo.org.pl).

Źródło: Centrum Edukacji Obywatelskiej
Reklama