Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Wszystko o działalności odpłatnej w jednym miejscu! Kup kurs online "Jak NGO może sprzedawać produkty i usługi"

Dziewiąty otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Województwa Łódzkiego z zakresu kultury fizycznej w...

Reklama
Dziewiąty otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Województwa Łódzkiego z zakresu kultury fizycznej w 2021 r. pn.: „Sport na terenach wiejskich i małych miast”
Nabór od 11.06.2021 do 02.07.2021 23:59
Departament Sportu i Turystyki
Łączny budżet 250 tys. PLN
Procent dofinansowania nieznany
Dotacje do 10 tys. PLN
Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, Departament Sportu i Turystyki ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pod nazwą: Dziewiąty otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Województwa Łódzkiego z zakresu kultury fizycznej w 2021 r. pn.: „Sport na terenach wiejskich i małych miast”.

W ramach otwartego konkursu ofert powierza się realizację zadania publicznego z zakresu wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej.

Zadanie publiczne zgłaszane do otwartego konkursu ofert będzie realizowane  poprzez szkolenie sportowe oraz organizację i udział we  współzawodnictwie  sportowym na poziomie wojewódzkim i ogólnopolskim młodzieży uzdolnionej sportowo z terenów wiejskich i małych miast.  

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama