Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Wszystko o działalności odpłatnej w jednym miejscu! Kup kurs online "Jak NGO może sprzedawać produkty i usługi"

Siódmy otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Województwa Łódzkiego z zakresu kultury fizycznej w...

Reklama
Siódmy otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Województwa Łódzkiego z zakresu kultury fizycznej w 2021 r. pn.: „Szkolenie sportowe dla dzieci i młodzieży w zespołowych grach sportowych”
Nabór od 11.06.2021 do 02.07.2021 23:59
Departament Sportu i Turystyki
Łączny budżet 275 tys. PLN
Do 80% dofinansowania
Dotacje do 30 tys. PLN
Młodzież, Dzieci
Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, Departament Sportu i Turystyki ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pod nazwą: Siódmy otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Województwa Łódzkiego z zakresu kultury fizycznej w 2021 r. pn.: „Szkolenie sportowe dla dzieci i młodzieży w zespołowych grach sportowych”.

Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej.


Zadanie publiczne, zgłaszane do otwartego konkursu ofert, będzie zrealizowane poprzez:
Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży w zespołowych grach sportowych prowadzone w klubach sportowych województwa łódzkiego, które w klasyfikacji końcowej z 2020 r. we współzawodnictwie sportowym w zespołowych grach sportowych uzyskały co najmniej 25 punktów łącznie w kategoriach wiekowych (młodzik, junior młodszy, junior, młodzieżowiec). 

Maksymalna kwota dofinansowania powyższych zadań nie może przekroczyć 30 000 zł

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama