Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Szukasz aktualnych informacji o NGO w Polsce? Odwiedź fakty.ngo.pl: ponad 100 raportów, analiz, infografik

Małe dotacje: szkolenie i współzawodnictwo sportowe, w szczególności dzieci i młodzieży - środki z zakresu...

Reklama
Małe dotacje: szkolenie i współzawodnictwo sportowe, w szczególności dzieci i młodzieży - środki z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy w 2021 r
Nabór od 05.07.2021 do 02.09.2021 09:00
Dzielnica Żoliborz
Łączny budżet 46,17 tys. PLN
Procent dofinansowania nieznany
Dotacje do 10 tys. PLN
Młodzież, Dzieci

Małe dotacje: środki z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy w 2021 r. powinny być przeznaczone na szkolenie i współzawodnictwo sportowe, w szczególności dzieci i młodzieży.

Realizowane zadanie powinno mieścić się w zakresie priorytetowych zadań publicznych wskazanych w Startegii #Warszawa2030.

Miejsce realizacji zadania: dzielnica Żoliborz m.st. Warszawy. 

Warunkiem ubiegania się o dofinansowanie/finansowanie realizacji zadania publicznego przez oferenta jest złożenie oferty za pośrednictwem Generatora Witkac.

Sugerowany termin rozpoczęcia realizacji zadania publicznego to 40 dni kalendarzowych od dnia złożenia oferty w Generatorze Witkac.

Kwota dofinansowania/finansowania  zadania nie może przekroczyć 10 000 złotych, a termin realizacji zadania nie może być dłuższy niż 90 dni (termin realizacji zadania musi zawierać się w 2021 roku). 

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama