Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Prowadzenie i zapewnienie miejsc w placówkach opiekuńczo-wychowawczych wsparcia dziennego

Reklama
Nabór od 05.05.2021 do 26.05.2021 23:59
Wydział Sportu i Organizacji Pozarządowych
Łączny budżet 80 tys. PLN
Do 80% dofinansowania
Dotacje do 80 tys. PLN
Młodzież, Dzieci
Gmina Miasto Sochaczew, Wydział Sportu i Organizacji Pozarządowych ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pod nazwą: Prowadzenie i zapewnienie miejsc w placówkach opiekuńczo-wychowawczych wsparcia dziennego.

Warunki dofinansowania:

  1. Zaproponowane działania muszą mieć charakter ogólnodostępny oraz integracyjny dla dzieci i młodzieży (mieszkańców Sochaczewa), mieć charakter nieodpłatny dla adresatów.
  2. Projekt powinien charakteryzować się wysokim poziomem merytorycznym i organizacyjnym oraz dbałością o dobór programu i narzędzi służących do jego realizacji.
  3. Projekt powinien zawierać organizację i prowadzenie zajęć w placówkach opiekuńczo - wychowawczych wsparcia dziennego z zachowaniem limitów i form organizacyjnych określonych obowiązującymi przepisami prawa, dotyczącymi ograniczeń, zakazów i nakazów związanych z bieżącą sytuacją epidemiczną.
  4. W realizację projektu powinny być zaangażowane osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie.

 

Uwaga:

Termin realizacji zadania określony w generatorze ofert od 15.06.2021 roku jest terminem technicznym. Właściwy termin realizacji zadania określa się od dnia ogłoszenia wyników konkursu do 31.12.2021 roku.

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama