Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Piszesz wniosek o dotację, mały grant do urzędu miasta, gminy? Jak wypełnić formularz wniosku? Zamów poradnik ngo.pl

Reklama
Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w konkursie.

Marka Piast postanowiła stworzyć program dotacji, aby wspierać mniejsze i większe projekty lokalne. O dotację mogą ubiegać się organizacje pozarządowe, instytucje pożytku publicznego, fundacje i stowarzyszenia z terenu woj. dolnośląskiego. Mogą to być m.in. instytucje kultury, jednostki organizacyjne, instytucje i kluby sportowe, Ośrodki Pomocy Społecznej, czy Ochotnicze Straże Pożarne. Łączna wartość przyznanych nagród wyniesie do 300 tys. zł w grantach o wartości od 5 do 50 tys. zł.   
Wnioski można składać od 10 do 21 kwietnia br. na stronie internetowej www.PiastWspieraRegion.pl. Następnie Jury wybierze pulę do 50 projektów spełniających wymagania regulaminowe. O ostatecznym wyborze zwycięzców zadecydują internauci oddając swoje głosy na stronie programu w dniach od 24 kwietnia do 10 maja br. 

Czekamy na Wasze propozycje, w realizacjach możecie dać upust swojej kreatywności - szukamy projektów  ciekawych i tworzonych z głębi serca.  
Wierzymy, że oddolne inicjatywy pozytywnie wpływają na życie każdego z nas.

Reklama