Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Miejsce spotkań różnych opinii. Wywiady. Komentarze. Debaty. Felietony Publicystyka.ngo.pl. Zacznij z nami dzień!

Realizacja zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy...

Reklama
Realizacja zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy w 2021 roku pod nazwą Szkolenie i współzawodnictwo sportowe, szczególnie dzieci i młodzieży
Nabór od 14.04.2021 do 06.12.2021 23:59
Dzielnica Mokotów
Łączny budżet 66,295 tys. PLN
Procent dofinansowania nieznany
Dotacje do 10 tys. PLN
Młodzież, Dzieci

Realizacja zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy w 2020 roku pod nazwą Szkolenie i współzawodnictwo sportowe, szczególnie dzieci i młodzieży. 

Miejsce składania ofert/potwierdzeń w wersji papierowej: Wydział Obsługi Mieszkańców - stanowiska obsługi interesantów, sala na parterze lub przesłać przesyłką/ pocztą tradycyjną/przesyłką kurierską na adres: ul. Rakowiecka 25/27, 02-517 Warszawa (liczy się data wpływu do Urzędu Dzielnicy) .Z uwagi na sytuację epidemiczną związaną z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-Cov-2 dopuszcza się możliwość przesłania wydrukowanego i prawidłowo podpisanego skanu wygenerowanego potwierdzenie złożenia oferty na adres: mokotow.zsd@um.warszawa.pl.

 

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama