Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Dotacje na tworzenie miejsc pracy w organizacjach pozarządowych

Reklama
Nabór od 12.04.2021 do 26.04.2021 16:00
Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej
Jesteśmy też do dyspozycji pod numerem telefonu +48 739 202 422, drogą mailową: biuro@kpowes.org.pl lub osobiście w biurze KPOWES w Bydgoszczy przy ulicy Sułkowskiego 17, po wcześniejszym umówieniu się.
Łączny budżet nieznany
Procent dofinansowania nieznany
Kwota dofinansowania nieznana
Organizacje pozarządowe
Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Bydgoszczy ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie tworzenia nowych miejsc pracy w organizacjach pozarządowych działających na terenie powiatów nakielskiego, tucholskiego, sępoleńskiego, bydgoskiego i Miasta Bydgoszczy.

Rozpoczynamy nabór wniosków na dofinansowanie tworzenia nowych miejsc pracy w przedsiębiorstwach społecznych – nawet 24.000,00 zł na 1 miejsce pracy oraz wsparcie pomostowe przez 6 m-cy na stanowisko pracy. Czekamy na osoby fizyczne lub prawne/grupy inicjatywne/podmioty ekonomii społecznej, które chcą utworzyć przedsiębiorstwo społeczne, przekształcić PES w PS lub stworzyć nowe miejsca pracy w istniejących PS. Nabór wniosków do ścieżki PS trwa od 12 kwietnia do 26 kwietnia 2021 r.
Wszystkie szczegóły  i regulamin konkursu znajdują się w zakładce Dotacje .

Źródło: www.kpowes.org.pl
Reklama