Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu równego traktowania, w tym działania na...

Reklama
Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu równego traktowania, w tym działania na rzecz równych praw kobiet oraz przeciwdziałania przemocy i dyskryminacji w różnych obszarach życia mieszkanek Województwa Zachodniopomorskiego oraz nabór kandydatów do składu komisji opiniującej oferty w przedmiotowym konkursie
Nabór od 02.04.2021 do 25.04.2021 23:59
Wydział Współpracy Społecznej
Łączny budżet 100 tys. PLN
Procent dofinansowania nieznany
Dotacje do 100 tys. PLN
Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego, Wydział Współpracy Społecznej ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pod nazwą: Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu równego traktowania, w tym działania na rzecz równych praw kobiet oraz przeciwdziałania przemocy i dyskryminacji w różnych obszarach życia mieszkanek Województwa Zachodniopomorskiego oraz nabór kandydatów do składu komisji opiniującej oferty w przedmiotowym konkursie.

Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu równego traktowania, w tym działania na rzecz równych praw kobiet oraz przeciwdziałania przemocy i dyskryminacji  w różnych obszarach życia mieszkanek Województwa Zachodniopomorskiego

kwota: 100.000,00 zł oraz nabór kandydatów do składu komisji opiniującej oferty w przedmiotowym konkursie.


Informacje dotyczące konkursu  zostały umieszczone w ogłoszeniu konkursowym zawartym w załączniku do dokumentacji konkursowej.

 

 

 

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama