Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Pierwszy otwarty konkursu ofert na realizację zadania publicznego Województwa Łódzkiego z zakresu kultury fizycznej w...

Reklama
Pierwszy otwarty konkursu ofert na realizację zadania publicznego Województwa Łódzkiego z zakresu kultury fizycznej w 2021 r. pn. „Przygotowanie i organizacja zawodów finałowych XXVII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych – Łódzkie 2021”
Nabór od 05.03.2021 do 28.03.2021 23:59
Departament Sportu i Turystyki
Łączny budżet 1,9 mln PLN
Procent dofinansowania nieznany
Dotacje do 1,9 mln PLN
Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, Departament Sportu i Turystyki ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pod nazwą: Pierwszy otwarty konkursu ofert na realizację zadania publicznego Województwa Łódzkiego z zakresu kultury fizycznej w 2021 r. pn. „Przygotowanie i organizacja zawodów finałowych XXVII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych – Łódzkie 2021”..

I. Rodzaj zadania publicznego zgłaszanego do otwartego konkursu ofert:

Organizacja zawodów finałowych XXVII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych – Łódzkie 2021 w terminie od 15 czerwca 2021 r. do 31 sierpnia 2021 r.

 

Komisja konkursowa na realizację zadania zarekomenduje Zarządowi Województwa Łódzkiego jedną ofertę, która obejmie całościowo przygotowanie i organizację zadania, i która w wyniku oceny uzyska największa ilość punktów spośród zgłoszonych na zadanie konkursowe.

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama