Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Szukasz aktualnych informacji o NGO w Polsce? Odwiedź fakty.ngo.pl: ponad 100 raportów, analiz, infografik

Reklama
Nabór od 24.02.2021 do 26.03.2021 23:59
Dział Pedagogiki Teatru
Łączny budżet 1,5 mln PLN
Do 90% dofinansowania
Dotacje do 40 tys. PLN

Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego ogłasza nabór wniosków do programu Lato w teatrze 2021, finansowanego z budżetu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Lato w teatrze to program grantowy skierowany do teatrów, samorządowych instytucji kultury oraz organizacji pozarządowych - ośrodków, które w okresie letnich wakacji szkolnych chcą zorganizować dwutygodniowe kolonie lub półkolonie teatralne dla dzieci i młodzieży zakończone pokazem. 

W programie można ubiegać się o dofinansowanie na realizację projektów, które wynosi maksymalnie 40 000 złotych. Beneficjenci, którzy od 2014 roku co najmniej trzykrotnie realizowali projekt w ramach programu, składają wniosek w module Lato w teatrze+ we współpracy z instytucją lub organizacją partnerską, która dotychczas nie brała udziału w programie Lato w teatrze.

Wnioski do programu można składać do 26 marca 2021 roku  wyłącznie przez system WITKAC. Lista wybranych przez Zespół Sterujący projektów, które otrzymają dofinansowanie, zostanie ogłoszona najpóźniej 10 maja 2021 roku na stronach www.latowteatrze.pl oraz www.instytut-teatralny.pl.

Szczegóły dotyczące programu określa regulamin oraz załączniki do regulaminu. 

Zwracamy szczególną uwagę na to, że Biuro Obsługi Klienta systemu WITKAC udziela pomocy technicznej drogą e-mailową w godz. 8:00 - 16:00, zaś zespół programu Lato w teatrze pracuje w godzinach 9:00 - 17:00, poza tymi godzinami nie będzie możliwe uzyskanie pomocy lub odpowiedzi na nurtujące pytania mogące się pojawić przy składaniu wniosku. 

Osoby, które nie realizowały jeszcze projektu w ramach tego programu, a są zainteresowane składaniem wniosków, zapraszamy na spotkanie on-line dotyczące programu, które odbędzie się 8 marca 2021 roku. Szczegóły i formularz zgłoszeniowy wkrótce na stronie www.latowteatrze.pl.

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama