Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Wszystko o działalności odpłatnej w jednym miejscu! Kup kurs online "Jak NGO może sprzedawać produkty i usługi"

Powiat Toruński - 3/2021 - konkurs w zakresie edukacji ekologicznej

Reklama
Nabór od 07.01.2021 do 31.01.2021 23:59
Wydział Edukacji, Spraw Społecznych i Promocji
Łączny budżet 38 tys. PLN
Procent dofinansowania nieznany
Kwota dofinansowania nieznana
Starostwo Powiatowe w Toruniu, Wydział Edukacji, Spraw Społecznych i Promocji ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pod nazwą: Powiat Toruński - 3/2021 - konkurs w zakresie edukacji ekologicznej.

   

Celem otwartego konkursu nr 3/2021 na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań powiatu jest upowszechnianie wiedzy i zachowań proekologicznych wśród mieszkańców powiatu toruńskiego.

Zadania z zakresu edukacji ekologicznej mogą być realizowane poprzez organizację i współorganizację konferencji, konkursów i innych przedsięwzięć związanych z promocją walorów przyrodniczych powiatu toruńskiego oraz z prowadzoną edukacją ekologiczną społeczeństwa.

Za priorytetowe uznaje się podejmowanie inicjatyw edukacyjnych dotyczących ochrony powietrza przed zanieczyszczeniami (niska emisja). Wszelkie zadania z zakresu edukacji ekologicznej muszą być realizowane na terenie powiatu toruńskiego.

W przypadku wyboru oferty realizacja zadania nastąpi w trybie wspierania wykonania zadania.

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama