Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Wsparcie w kryzysie psychicznym - Konkurs ofert na realizację zadań z zakresu zdrowia publicznego w...

Reklama
Wsparcie w kryzysie psychicznym - Konkurs ofert na realizację zadań z zakresu zdrowia publicznego w ramach Gdańskiego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego na lata 2016 - 2023
Nabór od 20.11.2020 do 07.12.2020 15:00
WRS - Wydział Rozwoju Społecznego
Łączny budżet 900 tys. PLN
Procent dofinansowania nieznany
Kwota dofinansowania nieznana

PREZYDENT MIASTA GDAŃSKA ogłasza konkurs ofert na realizację zadań w latach 2021 - 2023 z zakresu zdrowia publicznego w ramach Gdańskiego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego na lata 2016 - 2023

Cel Operacyjn 3 Narodowego Programu Zdrowia: Profilaktyka problemów zdrowia psychicznego i poprawa dobrostanu psychicznego społeczeństwa.

Cel główny Gdańskiego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego na lata 2016-2023: Tworzenie lokalnego systemu zapewniającego optymalne warunki i szanse rozwoju psychicznego mieszkańców Gdańska oraz poprawę jakości życia osób w trudnościach i kryzysach psychicznych oraz z zaburzeniami psychicznymi, ich rodzin, opiekunów i otoczenia społecznego w Gdańsku.
Termin realizacji zadań: nie wcześniej niż od dnia podpisania umowy do 31 grudnia 2023 r.
Beneficjentami mogą być:

Odbiorcy bezpośredni: mieszkanki i mieszkańcy Gdańska w trudnościach i kryzysach psychicznych oraz z zaburzeniami psychicznymi.

Odbiorcy pośredni: ich rodziny, opiekunowie i otoczenie społeczne w Gdańsku.

Kwota zaplanowana na realizacje zadania: łącznie 900 000,00 zł, w latach 2021 - 2023

UWAGA! Szczegółowe informacje dotyczące warunków realizacji zadania znajdują się w załączniku Nr 1 do zarządzenia o konkursie. 

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama