Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Realizacja zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy...

Reklama
Realizacja zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy w 2020 roku pod nazwą Szkolenie i współzawodnictwo sportowe, szczególnie dzieci i młodzieży
Nabór od 09.11.2020 do 08.12.2020 16:00
Dzielnica Mokotów
Łączny budżet 22,179 tys. PLN
Procent dofinansowania nieznany
Dotacje do 10 tys. PLN

Realizacja zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy w 2020 roku pod nazwą Szkolenie i współzawodnictwo sportowe, szczególnie dzieci i młodzieży. 

Miejsce składania ofert/potwierdzeń w wersji papierowej: Wydział Obsługi Mieszkańców - stanowiska obsługi interesantów, sala na parterze lub przesłać przesyłką/ pocztą tradycyjną/przesyłką kurierską na adres: ul. Rakowiecka 25/27, 02-517 Warszawa (liczy się data wpływu do Urzędu Dzielnicy) .Z uwagi na sytuację epidemiczną związaną z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-Cov-2 dopuszcza się możliwość przesłania wydrukowanego i prawidłowo podpisanego skanu wygenerowanego potwierdzenie złożenia oferty na adres: mokotow.zsd@um.warszawa.pl.

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama