Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Piszesz wniosek o dotację, mały grant do urzędu miasta, gminy? Jak wypełnić formularz wniosku? Zamów poradnik ngo.pl

Reklama
Nabór od 20.08.2020 00:00
Fundacja EFC
Koordynatorka Programu Edukacja Inspiracja Aneta Ziemińska aneta.zieminska@szkolazklasa.org.pl Tel. (+48) 22 658 00 73 wew. 103
Łączny budżet 3,5 tys. PLN
Procent dofinansowania nieznany
Kwota dofinansowania nieznana
Granty dla nauczycieli! Fundacja EFC wraz z Fundacją Szkoła z Klasą ogłaszają nabór do IV edycji programu granatowego Edukacja Inspiracja.

Nauczyciele ze szkół podstawowych, z miejscowości do 30 tys. mieszkańców, mogą starać się o grant w wysokości 3 500 zł na projekt edukacyjny. Kwota grantu jest do wykorzystania w roku szkolnym 2020/2021. Rekrutacja trwa od 17 sierpnia do 18 października 2020 roku lub do momentu wpłynięcia pierwszych 300 zgłoszeń.

W programie mogą wziąć udział nauczyciele, którzy:

· uczą klasy 4-8 w miejscowości do 30 tys. mieszkańców

· chcą zrealizować autorski projekt edukacyjny

· chcą wzmocnić swoje kompetencje zawodowe

· pragną odkrywać potencjał w uczniach i rozwijać ich zainteresowania

· cenią współpracę, kreatywność, dobre relacje, wolność i elastyczność.

Zgłoszenia dokonuje nauczyciel – pomysłodawca projektu edukacyjnego, który w przypadku otrzymania finansowania będzie odpowiedzialny za jego realizację. W formularzu opisuje pomysł na projekt i planowane wydatki w ramach otrzymanego grantu. Przedstawia również zespół uczniów, z którym będzie pracował, oraz potrzeby, na które odpowiada projekt.

Zgłoszenia, które spełnią wymogi formalne, zostaną ocenione przez Komisję Rekrutacyjną, a decyzja zostanie ogłoszona do 18 listopada 2020 roku.

Więcej informacji o zasadach przyznawania finansowania, kryteriach oceny zgłoszeń oraz Regulamin programu znajduje się tutaj. Link do formularza zgłoszeniowego - bit.ly/324wfnU

Źródło: https://efc.edu.pl/
Reklama