Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL
Reklama
Nabór od 20.08.2020 00:00
Fundacja EFC
Koordynatorka Programu Edukacja Inspiracja Aneta Ziemińska aneta.zieminska@szkolazklasa.org.pl Tel. (+48) 22 658 00 73 wew. 103
Łączny budżet 3,5 tys. PLN
Procent dofinansowania nieznany
Kwota dofinansowania nieznana
Granty dla nauczycieli! Fundacja EFC wraz z Fundacją Szkoła z Klasą ogłaszają nabór do IV edycji programu granatowego Edukacja Inspiracja.

Nauczyciele ze szkół podstawowych, z miejscowości do 30 tys. mieszkańców, mogą starać się o grant w wysokości 3 500 zł na projekt edukacyjny. Kwota grantu jest do wykorzystania w roku szkolnym 2020/2021. Rekrutacja trwa od 17 sierpnia do 18 października 2020 roku lub do momentu wpłynięcia pierwszych 300 zgłoszeń.

W programie mogą wziąć udział nauczyciele, którzy:

· uczą klasy 4-8 w miejscowości do 30 tys. mieszkańców

· chcą zrealizować autorski projekt edukacyjny

· chcą wzmocnić swoje kompetencje zawodowe

· pragną odkrywać potencjał w uczniach i rozwijać ich zainteresowania

· cenią współpracę, kreatywność, dobre relacje, wolność i elastyczność.

Zgłoszenia dokonuje nauczyciel – pomysłodawca projektu edukacyjnego, który w przypadku otrzymania finansowania będzie odpowiedzialny za jego realizację. W formularzu opisuje pomysł na projekt i planowane wydatki w ramach otrzymanego grantu. Przedstawia również zespół uczniów, z którym będzie pracował, oraz potrzeby, na które odpowiada projekt.

Zgłoszenia, które spełnią wymogi formalne, zostaną ocenione przez Komisję Rekrutacyjną, a decyzja zostanie ogłoszona do 18 listopada 2020 roku.

Więcej informacji o zasadach przyznawania finansowania, kryteriach oceny zgłoszeń oraz Regulamin programu znajduje się tutaj. Link do formularza zgłoszeniowego - bit.ly/324wfnU

Źródło: https://efc.edu.pl/
Reklama