Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

VIII Międzynarodowy Festiwal Teatrów Dla Dzieci Dziecinada

Reklama
Nabór od 06.08.2020 do 25.08.2020 12:00
Urząd Miejski Wrocławia
Łączny budżet 60 tys. PLN
Procent dofinansowania nieznany
Kwota dofinansowania nieznana
Dzieci
Prezydent Wrocławia ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pt. VIII Międzynarodowy Festiwal Teatrów Dla Dzieci Dziecinada.

Forma: wsparcie.

OPIS ZADANIA PUBLICZNEGO
Organizacja międzynarodowego festiwalu teatralnego skierowanego do dzieci i opiekunów, w ramach którego zrealizowane zostanie we Wrocławiu co najmniej 15 wydarzeń: spektakli, animacji, warsztatów teatralnych, pokazów, dyskusji spotkań, w których weźmie udział około 2000 widzów i uczestników. Zapewnienie możliwości uczestniczenia
w spektaklach grupom z ośrodków specjalnych poprzez pomoc wyszkolonych wolontariuszy i obsługi. Realizacja spektakli specjalnie dostosowanych do osób z niepełnosprawnościami.

Oferty należy wypełnić i wygenerować w wersji elektronicznej za pomocą aplikacji NGO GENERATOR (https://ngo.um.wroc.pl/). Oferty po wydrukowaniu z aplikacji NGO GENERATOR należy podpisać przez osobę/osoby upoważnione do składania oświadczeń woli ze strony oferenta i złożyć w wersji papierowej każda strona oferty w formacie A4 w Wydziale Partycypacji Społecznej Urzędu Miejskiego Wrocławia ul. G. Zapolskiej 4, pok. 120. 

W przypadku braku możliwości wejścia do Urzędu Miejskiego Wrocławia, prosimy o kontakt do sekretariatu Wydziału Partycypacji Społecznej pod numerem 71 777 86 68. Pracownik odbierze od Państwa dokumenty.

Reklama