Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL
Reklama
Nabór od 01.07.2020 do 07.08.2020 23:59
Fundusz Stypendialny Talenty (Fundacja Pro Akademika)
biuro@fundusz-talenty.pl
Łączny budżet nieznany
Procent dofinansowania nieznany
Kwota dofinansowania nieznana
Młodzież
Stypendia Talentów skierowane są do osób, które mogą pochwalić się istotnymi osiągnięciami na drodze swojego rozwoju. W tym roku o stypendia aplikować mogą maturzyści oraz studenci I i II roku studiów pierwszego stopnia. Szukamy osób zdolnych, aktywnych społecznie, które chętnie biorą udział we wspólnych projektach, wyjazdach, które poszukują wsparcia w realizacji swoich edukacyjnych celów. Wnioski o stypendia można składać online w terminie 1 lipca - 7 sierpnia br.

Od 17 lat wspieramy utalentowanych uczniów i studentów z całej Polski. Fundujemy stypendia finansowe, organizujemy wakacyjne spotkania i warsztaty, pomagamy na bieżąco w problemach pojawiających się na edukacyjnej drodze. Utrzymujemy stały kontakt ze wszystkimi stypendystami i absolwentami, a oni stanowią silną grupę przyjaciół, ludzi o różnych pajsach i talentach, którzy wiedzą, że mogą zawsze liczyć na swoją pomoc i radę.

Szczegółowe warunki otrzymania stypendium określone są w Regulaminie opublikowanym na stronie www. fundusz-talenty.pl. W związku z epidemią koronawirusa w tym roku termin rekrutacji został zmieniony i odbędzie się od 1 lipca do 7 sierpnia, wnioski składać można tylko online.

Pliki do pobrania

Źródło: www.fundusz-talenty.pl
Reklama