Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Fundusze Europejskie dla dostępności

Reklama
Nabór od 25.06.2020 do 12.07.2020 23:59
Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej
e-mail: promocjadostepnosci@mfipr.gov.pl
Łączny budżet nieznany
Procent dofinansowania nieznany
Dotacje do 50 tys. PLN
Bezrobotni, Organizacje pozarządowe, Rodzina, Seniorzy, Dorośli, Niepełnosprawni
Konkurs ofert na działania, które pomogą informować, promować i edukować na tematy związane z dostępnością.

Ruszamy z nowym naborem ofert na działania, które pomogą nam informować, promować i edukować na tematy związane z dostępnością. Do udziału zapraszamy partnerów społeczno-gospodarczych. Do 12 lipca czekamy na pomysły ciekawych warsztatów, konferencji oraz webinariów. Wsparcie jednego projektu to nawet 50 tysięcy złotych brutto.

Oferty w konkursie można przesyłać do 12 lipca.  

Czym właściwie jest dostępność? Dla nas kryje się pod nim bardzo prosta idea: to taki sposób podejścia i projektowania produktów, usług czy rozwiązań, który sprawia, że są one uniwersalne. To znaczy, że może skorzystać z nich każdy, bez względu na różnego rodzaju niepełnosprawności, wiek, czy czasowe niedyspozycje.

To właśnie taki sposób myślenia przyświeca programowi Dostępność Plus. Taki też obowiązuje przy realizacji unijnych projektów. I taki chcemy pokazywać poprzez działania informacyjne, promocyjne oraz edukacyjne.

Nabór ofert – dla kogo:

Do składania ofert zapraszamy:

  1. partnerów gospodarczych i społecznych
  2. właściwe podmioty reprezentujące społeczeństwo obywatelskie, w tym organizacje pozarządowe oraz podmioty odpowiedzialne za promowanie włączenia społecznego, równouprawnienia płci i niedyskryminacji.
Reklama