Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Otwarty konkurs na realizację zadań publicznych w zakresie dofinansowania wkładu własnego do projektów finansowanych z...

Reklama
Otwarty konkurs na realizację zadań publicznych w zakresie dofinansowania wkładu własnego do projektów finansowanych z funduszy zewnętrznych, tj. spoza budżetu województwa oraz nabór kandydatów do składu komisji konkursowej opiniującej oferty w przedmiotowym konkursie
Nabór od 27.05.2020 do 21.06.2020 23:59
Wydział Współpracy Społecznej
Łączny budżet 100 tys. PLN
Procent dofinansowania nieznany
Dotacje do 100 tys. PLN
Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego, Wydział Współpracy Społecznej ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pod nazwą: Otwarty konkurs na realizację zadań publicznych w zakresie dofinansowania wkładu własnego do projektów finansowanych z funduszy zewnętrznych, tj. spoza budżetu województwa oraz nabór kandydatów do składu komisji konkursowej opiniującej oferty w przedmiotowym konkursie.

Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego z siedzibą w Szczecinie przy ul. Korsarzy 3-4 ogłasza otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Województwa Zachodniopomorskiego w zakresie dofinansowania wkładu własnego do projektów finansowanych z funduszy zewnętrznych, tj. spoza budżetu województwa, a także nabór kandydatów do składu komisji opiniującej oferty w przedmiotowym konkursie.

Informacje dotyczące konkursu zostały umieszczone w ogłoszeniu konkursowym zawartym w załączniku do dokumentacji konkursowej. 

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama