Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Otwarty konkurs ofert na wsparcie wykonania w 2020 r. zadania publicznego pn. „Opieka wytchnieniowa -szkolenia...

Reklama
Otwarty konkurs ofert na wsparcie wykonania w 2020 r. zadania publicznego pn. „Opieka wytchnieniowa -szkolenia dla opiekunów osób zależnych”
Nabór od 20.05.2020 do 12.06.2020 14:00
Słupskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej
Łączny budżet 15 tys. PLN
Procent dofinansowania nieznany
Dotacje od 1 do 15 tys. PLN
Urząd Miejski w Słupsku, Słupskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pod nazwą: Otwarty konkurs ofert na wsparcie wykonania w 2020 r. zadania publicznego pn. „Opieka wytchnieniowa -szkolenia dla opiekunów osób zależnych” .

I. Zakres zadania publicznego i środki przeznaczone na jego realizację.

1. Przeprowadzenie szkolenia dla opiekunów i opiekunek osób z niepełnosprawnościami z zakresu praktycznych porad dla rodziców i opiekunów osób zależnych wymagających długoterminowej opieki.

2. Przeprowadzenie szkolenia dla opiekunów i opiekunek osób z niepełnosprawnościami z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.

3. Działania informacyjne skierowane do opiekunek i opiekunów osób z niepełnosprawnościami dotyczące sposobów radzenia sobie z agresją podopiecznego. Materiały szkoleniowe dostępne będą w wersji elektronicznej.

4. W 2020 roku wysokość środków publicznych przeznaczonych na realizację zadania wyniesie – 15.000,00 zł.

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama