Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu polityki społecznej świadczonego na rzecz mieszkańców...

Reklama
Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu polityki społecznej świadczonego na rzecz mieszkańców Miasta Olsztyna w roku 2020 pn. Wyrównywanie szans osób z niepełnosprawnością słuchu w życiu społecznym
Nabór od 15.05.2020 do 05.06.2020 23:59
Wydział Zdrowia, Polityki Społecznej i Organizacji Pozarządowych
Łączny budżet 20 tys. PLN
Do 90% dofinansowania
Dotacje do 20 tys. PLN
Niepełnosprawni
Gmina Olsztyn, Wydział Zdrowia, Polityki Społecznej i Organizacji Pozarządowych ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pod nazwą: Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu polityki społecznej świadczonego na rzecz mieszkańców Miasta Olsztyna w roku 2020 pn. Wyrównywanie szans osób z niepełnosprawnością słuchu w życiu społecznym.

Przedmiotem konkursu jest zlecenie wykonania zadania publicznego wraz z udzieleniem dotacji na dofinansowanie (wsparcie realizacji zadania) w zakresie:  Wyrównywania szans osób z niepełnosprawnością słuchu w życiu społecznym.

Źródło: Gmina Olsztyn

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama