Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w dziedzinie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i...

Reklama
Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w dziedzinie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, planowanych do realizacji w 2020 roku, w okresie od 1 lipca do 31 grudnia
Nabór od 13.05.2020 do 10.06.2020 15:20
Departament Kultury, Promocji i Sportu
Łączny budżet 128,4 tys. PLN
Do 96% dofinansowania
Dotacje od 1 do 128,4 tys. PLN
Urząd Miejski w Białymstoku, Departament Kultury, Promocji i Sportu ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pod nazwą: Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w dziedzinie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, planowanych do realizacji w 2020 roku, w okresie od 1 lipca do 31 grudnia.

Przedmiotem konkursu są zadania mające na celu:

  1. realizację przedsięwzięć kulturalnych: koncertów, konkursów, prezentacji, przeglądów, spektakli, spotkań z twórcami, warsztatów edukacyjnych, realizowanych na terenie miasta oraz ich rejestrację, nieodpłatną transmisję i/lub retransmisję on-line,
  2. realizację publikacji książkowych z zakresu kultury w formie tradycyjnej, tworzenie wydawnictw w formie elektronicznej (m.in. e-booki, audiobooki) udostępnianych nieodpłatnie w sieci internetowej, wydawanie płyt, tworzenie wydawnictw audio, audio-video, udostępnianych nieodpłatnie w sieci internetowej.

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama