Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Działaj Lokalnie 2020 - Konkurs Grantowy

Reklama
Nabór od 12.05.2020 do 14.06.2020 23:59
Stowarzyszenie Cieszyńskiej Młodzieży Twórczej
Dodatkowe informacje: www.facebook.com/dzialajlokalniecieszyn E-mail: biuro@scmt.cieszyn.pl Koordynator: Sławomira Godek tel: 512 079 951
Łączny budżet 29,7 tys. PLN
Procent dofinansowania nieznany
Dotacje do 6 tys. PLN
Mamy ogromną przyjemność ogłosić nabór projektów do „Działaj Lokalnie” 2020, Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Ośrodek „Działaj Lokalnie” - Stowarzyszenie Cieszyńskiej Młodzieży Twórczej.

W ramach „Działaj Lokalnie” od 2007 roku przyznaliśmy już łącznie 555,5 tys. zł w formie małych dotacji na realizację 142 projektów. Razem z wkładem grantobiorców na potrzeby mieszkańców Powiatu Cieszyńskiego zostało wydane już 1,067 mln. zł. Grantobiorcy zrealizowali wiele wartościowych i potrzebnych inicjatyw na rzecz dobra wspólnego społeczności lokalnych. Czujemy dumę z tych sukcesów.

Pula na dotacje: 29 700 - 55 100

Realizacja projektów: 01 lipca do 30 grudnia 2020 roku

Priorytet: Działania zmniejszające negatywne skutki epidemii, dobro wspólne lokalnej społeczności

Zasięg konkursu: Goleszów, Hażlach, Skoczów, Ustroń, Wisła

Maksymalna kwota dotacji: 6000 zł

Termin składania wniosków o dotację: do 14 czerwca 2020 roku

Wnioski o dotacje przyjmowane będą przez generator dla wnioskodawców (wyłącznie w wersja elektroniczna): www.system.dzialajlokalnie.pl/

Regulamin konkursu: https://drive.google.com/file/d/1gOVoElgJPhPEaQpZctVvjOMjQjnfcHLu/view?usp=sharing

Wzór wniosku: https://drive.google.com/file/d/16_CvCQfNXJ_en4NMQCvdKYEnItFmqdq_/view?usp=sharing

Zapraszamy na szkolenia i konsultacje - to ważne ze względu na obsługę generatora i poznanie specyfiki programu. Udział w szkoleniach i konsultacjach indywidualnych jest bezpłatny. W tym roku będzie się odbywał głównie zdalnie.

Reklama