Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Fundacja ORLEN: program grantowy „Czuwamy! Pamiętamy!”

Reklama
Nabór od 15.04.2020 do 18.05.2020 23:59
Fundacja ORLEN
Łączny budżet 190 tys. PLN
Do 100% dofinansowania
Dotacje do 7 tys. PLN
Fundacja ORLEN rozpoczyna nabór do trzeciej edycji programu grantowego dla społeczności lokalnych „Czuwamy! Pamiętamy!”. Do 18 maja 2020 roku organizacje pozarządowe i instytucje samorządowe z całej Polski mogą składać wnioski o dofinansowanie rewitalizacji bądź stworzenia Miejsca Pamięci. Budżet programu to 190 tys. złotych. Sprawdź, złóż wniosek!

W rocznicę 100-lecia Cudu nad Wisłą i zwycięstwa Armii Polskiej nad bolszewizmem Fundacja ORLEN zaprasza do wzięcia udziału w III edycji programu „Czuwamy! Pamiętamy!” i zwrócenia uwagi na Miejsca Pamięci w Państwa najbliższej okolicy.

Celem programu jest zmotywowanie mieszkańców do odnalezienia bądź odkrycia na nowo Miejsc Pamięci. Organizacje mogą wnioskować do Fundacji ORLEN o kwotę do 7 000 zł na rewitalizację, kontynuację opieki i uświadamianie ludzi o historiach kryjących się w ich lokalnej społeczności.

O wsparcie ubiegać się mogą nie tylko organizacje pozarządowe, ale też instytucje kultury, gminy, szkoły, przedszkola, koła gospodyń wiejskich czy parafie.

Projekty muszą być zrealizowane w okresie od 1 lipca do 30 kwietnia 2021 roku.

Termin składania wniosków upływa 18 maja 2020 roku o godzinie 23.59.

Ogłoszenie wyników nastąpi 8 czerwca 2020 roku.

Z niecierpliwością oczekujemy na wnioski, które są dla Nas niesamowitą lekcją historii. Nie pozwólmy by nasze historie i bohaterowie zostały zapomniane!

Regulamin Programu oraz wszelkie informacje dostępne są pod adresem: fundacja.orlen.pl

Masz pytania? Napisz na adres: czuwamypamietamy@orlen.pl

Reklama