Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Przedłużono nabór wniosków do programu grantowego Fundacji BOŚ „Zielona ławeczka”

Reklama
Nabór od 12.02.2020 do 07.06.2020 23:59
Fundacja BOŚ
Na czas kwarantanny zmienia się numer telefonu do kontaktu w sprawie projektu: 515-114-639 Obsługa mailowa pozostaje bez zmian pod adresem: laweczka@fundacjabos.pl
Łączny budżet 20 tys. PLN
Procent dofinansowania nieznany
Dotacje do 1,2 tys. PLN
Fundacja BOŚ prowadzi nabór wniosków w VI już edycji konkursu grantowego "Zielona Ławeczka"!

Zbierzcie grupę sąsiadów, wspólnie stwórzcie projekt zazielenienia wybranego terenu na swoim osiedlu i złóżcie wniosek. Macie szansę na zdobycie grantu w wysokości do 1200 zł i nagrody rzeczowej w postaci ławki parkowej.

Wszystkie projekty będą oceniane przez partnerów merytorycznych konkursu z katedry Architektury Krajobrazu Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Wszelkie informacje dotyczące udziału znajdują się w zakładce Plan Działań. Na wnioski o grant, składane drogą elektroniczną, czekamy do 7 czerwca 2020 r.

W projekcie mogą brać udział mieszkańcy otwartych osiedli, zarządzanych przez spółdzielnie, wspólnoty mieszkaniowe lub samorząd z miast powyżej 10 tys. mieszkańców.

W konkursie przewidziane są nagrody pieniężne i rzeczowe w postaci grantów i ławek parkowych za najlepsze przesłane projekty. Wartość pojedynczego grantu wynosi maksymalnie 1650 zł brutto, składające się z nagrody pieniężnej (o wartości 1200 zł brutto) i ławki parkowej (o wartości 450 zł brutto).

Źródło: Fundacja BOŚ
Reklama