Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Wybór operatora konkursu na mikrodotacje w ramach regrantingu na realizację w 2020 roku zadania publicznego...

Reklama
Wybór operatora konkursu na mikrodotacje w ramach regrantingu na realizację w 2020 roku zadania publicznego w zakresie kultury i sztuki oraz kultury fizycznej i sportu
Nabór od 17.03.2020 do 08.04.2020 12:00
Referat Organizacyjny
Łączny budżet 10 tys. PLN
Procent dofinansowania nieznany
Dotacje do 10 tys. PLN
Urząd Gminy i Miasta Dobczyce, Referat Organizacyjny ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pod nazwą: Wybór operatora konkursu na mikrodotacje w ramach regrantingu na realizację w 2020 roku zadania publicznego w zakresie kultury i sztuki oraz kultury fizycznej i sportu.

Burmistrz Gminy i Miasta Dobczyce ogłasza  otwarty konkurs ofert na wybór operatora konkursu na mikrodotacje w ramach regrantingu na realizację w 2020 roku zadania publicznego w zakresie kultury i sztuki oraz kultury fizycznej i sportu.

Szczegóły konkursu zapisane są w Zarządzeniu n r61 /2020 Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce, które znajdą Państwo w załączeniu. 

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama