Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Działalność wspomagająca rozwój społeczności lokalnej w mieście Grajewo w 2020 r. pn. „Centrum Organizacji Pozarządowych...

Reklama
Działalność wspomagająca rozwój społeczności lokalnej w mieście Grajewo w 2020 r. pn. „Centrum Organizacji Pozarządowych w Grajewie”
Nabór od 02.03.2020 do 17.04.2020 12:00
Wydział Organizacyjny
Łączny budżet 18 tys. PLN
Do 80% dofinansowania
Dotacje do 18 tys. PLN
Urząd Miasta Grajewo, Wydział Organizacyjny ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pod nazwą: Działalność wspomagająca rozwój społeczności lokalnej w mieście Grajewo w 2020 r. pn. „Centrum Organizacji Pozarządowych w Grajewie”.

Przedmiotem zadania jest prowadzenie w 2020 r. w budynku należącym do miasta Grajewo przy ul. Wojska Polskiego 61B, 19-200 Grajewo Centrum Organizacji Pozarządowych, którego celem jest aktywizowanie i wsparcie merytoryczne organizacji pozarządowych i innych podmiotów ze sfery pożytku publicznego.

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama