Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Działalność wspomagająca rozwój społeczności lokalnej w mieście Grajewo w 2020 r. pn. „Centrum Organizacji Pozarządowych...

Reklama
Działalność wspomagająca rozwój społeczności lokalnej w mieście Grajewo w 2020 r. pn. „Centrum Organizacji Pozarządowych w Grajewie”
Nabór od 02.03.2020 do 26.06.2020 12:00
Wydział Organizacyjny
Łączny budżet 18 tys. PLN
Do 80% dofinansowania
Dotacje do 18 tys. PLN
Urząd Miasta Grajewo, Wydział Organizacyjny ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pod nazwą: Działalność wspomagająca rozwój społeczności lokalnej w mieście Grajewo w 2020 r. pn. „Centrum Organizacji Pozarządowych w Grajewie”.

Przedmiotem zadania jest prowadzenie w 2020 r. w budynku należącym do miasta Grajewo przy ul. Wojska Polskiego 61B, 19-200 Grajewo Centrum Organizacji Pozarządowych, którego celem jest aktywizowanie i wsparcie merytoryczne organizacji pozarządowych i innych podmiotów ze sfery pożytku publicznego.

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama