Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego o charakterze pożytku publicznego pn. z zakresu ratownictwa...

Reklama
Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego o charakterze pożytku publicznego pn. z zakresu ratownictwa i ochrony ludności w 2020 roku
Nabór od 28.02.2020 do 25.03.2020 12:00
Wydział Edukacji, Sportu i Spraw Społecznych
Łączny budżet 7,5 tys. PLN
Procent dofinansowania nieznany
Dotacje do 7,5 tys. PLN
Urząd Miasta Puławy, Wydział Edukacji, Sportu i Spraw Społecznych ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pod nazwą: Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego o charakterze pożytku publicznego pn. z zakresu ratownictwa i ochrony ludności w 2020 roku.

Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego o charakterze pożytku publicznego z zakresu ratownictwa i ochrony ludności w 2020 roku pn. „Ochrona osób kąpiących się i uprawiających sporty wodne na rzece Wiśle w 2020 roku”.

Kwota dofinansowania – 7.500 zł

Zlecenie powyższego zadania nastąpi w formie wsparcia realizacji tego zadania wraz z udzieleniem dotacji na jego dofinansowanie.

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama