Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego o charakterze pożytku publicznego pn. z zakresu ratownictwa...

Reklama
Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego o charakterze pożytku publicznego pn. z zakresu ratownictwa i ochrony ludności w 2020 roku
Nabór od 28.02.2020 do 25.03.2020 12:00
Wydział Edukacji, Sportu i Spraw Społecznych
Łączny budżet 7,5 tys. PLN
Procent dofinansowania nieznany
Dotacje do 7,5 tys. PLN
Urząd Miasta Puławy, Wydział Edukacji, Sportu i Spraw Społecznych ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pod nazwą: Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego o charakterze pożytku publicznego pn. z zakresu ratownictwa i ochrony ludności w 2020 roku.

Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego o charakterze pożytku publicznego z zakresu ratownictwa i ochrony ludności w 2020 roku pn. „Ochrona osób kąpiących się i uprawiających sporty wodne na rzece Wiśle w 2020 roku”.

Kwota dofinansowania – 7.500 zł

Zlecenie powyższego zadania nastąpi w formie wsparcia realizacji tego zadania wraz z udzieleniem dotacji na jego dofinansowanie.

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama