Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Gdański Fundusz Młodzieżowy 2020 - nabór na granty do 5000 zł

Reklama
Nabór od 09.03.2020 do 30.04.2020 23:59
WRS - Regranting
Łączny budżet 70 tys. PLN
Do 90% dofinansowania
Dotacje do 5 tys. PLN
Młodzież
Nabór wniosków na granty do 5000 zł zostaje przedłużony do 30 kwietnia br.

UWAGA! WAŻNE INFORMACJE!

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną oraz w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Beneficjentów, jak również odbiorców inicjatyw młodzieżowych, w uzgodnieniu z Wydziałem Rozwoju Społecznego, podjęliśmy następujące decyzje dotyczące Gdańskiego Funduszu Młodzieżowego:

- Nabór wniosków na granty do 5000 zł zostaje przedłużony do 30 kwietnia br. Powoduje to przesunięcie wszystkich terminów związanych z oceną wniosków oraz rozpoczęciem projektów. Nowe terminy podamy w kwietniu. Wnioski złożone przed 16 marca będą wzięte pod uwagę, z możliwością dokonania aktualizacji w harmonogramie.

O wszystkich aktualnych postanowieniach będziemy informować na naszej stronie internetowej oraz na fb.

Biuro Stowarzyszenia MORENA jest nieczynne! Pracujemy zdalnie – w sprawie GFM jesteśmy do Waszej dyspozycji pod adresem mailowym: kh@morena.org.pl lub nr tel. 533 319 895.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy i liczymy na wyrozumiałość.

 

W ramach konkursu można ubiegać się o granty do 5000 zł na projekty młodzieżowe realizowane przez organizacje pozarządowe oraz grupy działające pod patronatem organizacji.

Projekty mogą być realizowane w zakresie:

  1. Inicjatyw młodzieżowych (podobszar)
  2. Edukacji nieformalnej (podobszar)
  3. Wyrównywania szans edukacyjnych dzieci i młodzieży (podobszar)

Poszczególne podobszary definiujemy następująco:

Inicjatywy młodzieżowe – inicjatywy przygotowane i realizowane przez młodych ludzi, którzy chcą zmienić coś w otaczającej ich rzeczywistości i działać prospołecznie. Mogą być skierowane do różnych grup wiekowych spośród lokalnych społeczności.

Edukacja nieformalna – pozaszkolne inicjatywy edukacyjne skierowane do młodzieży, kształtujące określone umiejętności, postawy, wartości i wiedzę.

Wyrównywanie szans edukacyjnych dzieci i młodzieży – inicjatywy edukacyjne skierowane do dzieci i młodzieży, która napotyka na bariery środowiskowe, ekonomiczne, zdrowotne i inne, które znacząco utrudniają dostęp do pełnej oferty wysokiej jakości usług edukacyjnych.

 

Maksymalna kwota dofinansowania wynosi 5 000 zł, w tym:

  • maksymalnie 20% można przeznaczyć na koszty obsługi zadania,
  • obligatoryjny wkład osobowy musi stanowić nie mniej niż 10% wartości zadania.

Wnioski w systemie witakc.pl należy składać do dnia 24.03.2020 r. 

 

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama