Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Gdański Fundusz Młodzieżowy 2020 - nabór na granty do 5000 zł

Reklama
Nabór od 09.03.2020 do 30.04.2020 23:59
WRS - Regranting
Łączny budżet 70 tys. PLN
Do 90% dofinansowania
Dotacje do 5 tys. PLN

UWAGA! WAŻNE INFORMACJE!

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną oraz w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Beneficjentów, jak również odbiorców inicjatyw młodzieżowych, w uzgodnieniu z Wydziałem Rozwoju Społecznego, podjęliśmy następujące decyzje dotyczące Gdańskiego Funduszu Młodzieżowego:

- Nabór wniosków na granty do 5000 zł zostaje przedłużony do 30 kwietnia br. Powoduje to przesunięcie wszystkich terminów związanych z oceną wniosków oraz rozpoczęciem projektów. Nowe terminy podamy w kwietniu. Wnioski złożone przed 16 marca będą wzięte pod uwagę, z możliwością dokonania aktualizacji w harmonogramie.

O wszystkich aktualnych postanowieniach będziemy informować na naszej stronie internetowej oraz na fb.

Biuro Stowarzyszenia MORENA jest nieczynne! Pracujemy zdalnie – w sprawie GFM jesteśmy do Waszej dyspozycji pod adresem mailowym: kh@morena.org.pl lub nr tel. 533 319 895.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy i liczymy na wyrozumiałość.

 

W ramach konkursu można ubiegać się o granty do 5000 zł na projekty młodzieżowe realizowane przez organizacje pozarządowe oraz grupy działające pod patronatem organizacji.

Projekty mogą być realizowane w zakresie:

  1. Inicjatyw młodzieżowych (podobszar)
  2. Edukacji nieformalnej (podobszar)
  3. Wyrównywania szans edukacyjnych dzieci i młodzieży (podobszar)

Poszczególne podobszary definiujemy następująco:

Inicjatywy młodzieżowe – inicjatywy przygotowane i realizowane przez młodych ludzi, którzy chcą zmienić coś w otaczającej ich rzeczywistości i działać prospołecznie. Mogą być skierowane do różnych grup wiekowych spośród lokalnych społeczności.

Edukacja nieformalna – pozaszkolne inicjatywy edukacyjne skierowane do młodzieży, kształtujące określone umiejętności, postawy, wartości i wiedzę.

Wyrównywanie szans edukacyjnych dzieci i młodzieży – inicjatywy edukacyjne skierowane do dzieci i młodzieży, która napotyka na bariery środowiskowe, ekonomiczne, zdrowotne i inne, które znacząco utrudniają dostęp do pełnej oferty wysokiej jakości usług edukacyjnych.

 

Maksymalna kwota dofinansowania wynosi 5 000 zł, w tym:

  • maksymalnie 20% można przeznaczyć na koszty obsługi zadania,
  • obligatoryjny wkład osobowy musi stanowić nie mniej niż 10% wartości zadania.

Wnioski w systemie witakc.pl należy składać do dnia 24.03.2020 r. 

 

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama