Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Otwarty konkurs ofert na realizację w formie powierzenia zadania publicznego Województwa Wielkopolskiego w dziedzinie turystyki...

Reklama
Otwarty konkurs ofert na realizację w formie powierzenia zadania publicznego Województwa Wielkopolskiego w dziedzinie turystyki i krajoznawstwa w roku 2020 pn. „ Organizacja „Wielkopolskich Obchodów Światowego Dnia Turystyki” ”
Nabór od 20.02.2020 do 30.04.2020 15:30
Departament Sportu i Turystyki
Łączny budżet 20 tys. PLN
Procent dofinansowania nieznany
Dotacje do 20 tys. PLN
Województwo Wielkopolskie z siedzibą Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, Departament Sportu i Turystyki ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pod nazwą: Otwarty konkurs ofert na realizację w formie powierzenia zadania publicznego Województwa Wielkopolskiego w dziedzinie turystyki i krajoznawstwa w roku 2020 pn. „ Organizacja „Wielkopolskich Obchodów Światowego Dnia Turystyki” ”.

Ogłoszenie w sprawie zlecania organizacjom pozarządowym oraz innym podmiotom prowadzącym działalność pożytku publicznego
w trybie otwartego konkursu ofertna realizację w formie powierzenia zadania publicznego Województwa Wielkopolskiego
w dziedzinie turystyki i krajoznawstwa w roku 2020 pn. „ Organizacja „Wielkopolskich Obchodów Światowego Dnia Turystyki” ”.

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama