Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Otwarty konkurs ofert - Fachman dla seniora

Reklama
Nabór od 24.01.2020 do 14.02.2020 14:00
Słupskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej
Łączny budżet 50 tys. PLN
Procent dofinansowania nieznany
Dotacje od 1 do 50 tys. PLN
Seniorzy
Urząd Miejski w Słupsku, Słupskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pod nazwą: Otwarty konkurs ofert - Fachman dla seniora.

W ramach konkursu osoby starsze będą mogły skorzystać z bezpłatnych usług naprawczych i technicznych, polegających na  drobnych naprawach, np. wymiana żarówki, klamki, cieknący kran, wadliwie działająca spłuczka. Usługi będą świadczone zgodnie z potrzebami seniorek i seniorów obejmującymi poradnictwo i świadczenie pomocy w nieskomplikowanych pracach technicznych, nie wymagających szczególnej, specjalistycznej wiedzy czy specjalistycznych uprawnień. Projekt jest skierowany do osób powyżej 60 roku życia, w pierwszej kolejności osób samotnych, niepełnosprawnych dysponujących niskimi dochodami. Do dyspozycji seniorów będzie udostępniony numer telefonu czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 14.00 pod którym będzie można zgłosić usterkę, ustalić zakres niezbędnych prac i termin wizyty.

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama