Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Czwarty otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Województwa Łódzkiego z zakresu kultury fizycznej w...

Reklama
Czwarty otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Województwa Łódzkiego z zakresu kultury fizycznej w 2020 roku - Biegnij w Łódzkie i sport akademicki
Nabór od 16.01.2020 do 05.02.2020 23:59
Departament Sportu i Turystyki
Łączny budżet 360 tys. PLN
Do 80% dofinansowania
Dotacje do 160 tys. PLN
Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, Departament Sportu i Turystyki ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pod nazwą: Czwarty otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Województwa Łódzkiego z zakresu kultury fizycznej w 2020 roku - Biegnij w Łódzkie i sport akademicki.

1.Rozwój i upowszechnienie sportu akademickiego w województwie łódzkim, realizowany  poprzez organizację współzawodnictwa i szkolenia sportowego dla młodzieży akademickiej, obejmującego rywalizację szkół wyższych z województwa łódzkiego.

Komisja konkursowa do realizacji powyższego zadania zarekomenduje Zarządowi Województwa Łódzkiego jedną ofertę, która obejmuje całościowo współzawodnictwo i szkolenie sportowe ogółu szkół wyższych zgłoszonych do projektu oraz która uzyska największą ilość punktów spośród ofert zgłoszonych na zadanie konkursowe.

Maksymalna kwota dofinansowania projektu wynosi 160 000 zł. 

 

2.Realizacja projektu pn. „Biegnij w łódzkie”, realizowana poprzez  organizację   biegów ulicznych i przełajowych na terenie województwa łódzkiego.                                                                   

Maksymalna kwota dofinasowania projektów zgłoszonych w tym zadaniu wynosi  30 000 zł.

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama