Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Reklama
Nabór od 14.01.2020 do 14.02.2020 23:59
Dział Pedagogiki Teatru
Łączny budżet 1,5 mln PLN
Do 90% dofinansowania
Dotacje do 40 tys. PLN
Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego ogłasza nabór wniosków do programu Lato w teatrze 2020, finansowanego z budżetu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego ogłasza nabór wniosków do programu Lato w teatrze 2020, finansowanego z budżetu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Lato w teatrze to program grantowy skierowany do teatrów, samorządowych instytucji kultury oraz organizacji pozarządowych - ośrodków, które w okresie letnich wakacji szkolnych chcą zorganizować dwutygodniowe warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży zakończone pokazem. 

W programie można ubiegać się o dofinansowanie na realizację projektów, które wynosi maksymalnie 40 000 złotych. Beneficjenci, którzy od 2014 roku co najmniej trzykrotnie realizowali projekt w ramach programu, składają wniosek we współpracy z instytucją lub organizacją partnerską, która nie ma doświadczenia w pozyskiwaniu grantów i dotychczas nie brała udziału w programie Lato w teatrze.

Wnioski do programu można składać do 14 lutego 2020 roku wyłącznie przez system WITKAC. Lista wybranych przez Komisję Ekspertów projektów, które otrzymają dofinansowanie, zostanie ogłoszona najpóźniej 17 kwietnia 2020 roku na stronach www.latowteatrze.pl oraz www.instytut-teatralny.pl.

Szczegóły dotyczące programu określa regulamin oraz załączniki do regulaminu. 

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama