Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego z zakresu rozwoju kultury fizycznej...

Reklama
Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego z zakresu rozwoju kultury fizycznej: Wspieranie przygotowań i udziału w zawodach wybitnych reprezentantów województwa przygotowujących się do mistrzostw świata i Europy w sportach nieolimpijskich, oraz zawodach typu Masters i Weterani
Nabór od 27.12.2019 do 24.01.2020 15:30
Departament Sportu
Łączny budżet 20 tys. PLN
Procent dofinansowania nieznany
Dotacje do 20 tys. PLN
Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Departament Sportu ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pod nazwą: Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego z zakresu rozwoju kultury fizycznej: Wspieranie przygotowań i udziału w zawodach wybitnych reprezentantów województwa przygotowujących się do mistrzostw świata i Europy w sportach nieolimpijskich, oraz zawodach typu Masters i Weterani.

 

  1. Zadanie adresowane jest do organizacji sportowych prowadzących działalność o zasięgu wojewódzkim w określonej dyscyplinie lub dyscyplinach sportowych.
  2. W przypadku oferty dotyczącej przygotowania i udziału zawodników w rywalizacji sportowej w kilku dyscyplinach, sposób  realizacji zadania dla każdej z dyscyplin należy opisać oddzielnie.
  3. Obowiązkowe załączniki do składanej oferty:
  • wykaz zawodniczek i zawodników objętych szkoleniem,
  • wykazem planowanych akcji szkoleniowych.

      4. Wykaz dokumentacji merytorycznej niezbędnej do sprawdzenia właściwej realizacji zadania i jego efektów, w tym dokumentacji:

  • potwierdzającej uczestnictwo zawodniczek/zawodników (adresatów zadania) w zawodach i szkoleniu,
  • osiągnięte wyniki sportowe zawodników.

SZCZEGÓŁY KONKURSU W OGŁOSZENIU KONKURSOWYM NA BIP!!!

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama