Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Bosman przedłuża termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu grantowego „Bosman dla regionu”

Reklama
Nabór od 27.01.2020 do 24.02.2020 23:59
Carlsberg Polska
Łączny budżet 550 tys. PLN
Procent dofinansowania nieznany
Dotacje od 25 tys. do 50 tys. PLN
Trwa konkurs grantowy pn. „Bosman dla regionu”, do którego wnioskować można o dofinansowanie projektów non-profit. Wnioski o grant można składać jeszcze do 24 lutego 2020 r., korzystając z formularza na stronie https://bosmandlaregionu.pl/bramka/. Do wygrania jest 15 grantów o łącznej wartości 550 000 zł.

Od 27 stycznia br. poprzez stronę internetową www.bosmandlaregionu.pl można składać wnioski o grant na realizację projektów, które wspierają rozwój województwa zachodniopomorskiego.

Celem programu jest wsparcie projektów poprawiających stan środowiska naturalnego i estetykę otoczenia oraz inicjatyw społecznych, podnoszących komfort życia mieszkańców regionu i stymulujących integrację lokalnej społeczności. W konkursie mogą wziąć udział stowarzyszenia, fundacje, instytucje kultury i sportu, Ochotnicze Straże Pożarne, ośrodki pomocy społecznej oraz samorządowe jednostki organizacyjne ze Szczecina, Świnoujścia i powiatów polickiego, gryfińskiego, myśliborskiego, pyrzyckiego, starogardzkiego, goleniowskiego, kamieńskiego, gryfickiego, łobeskiego, choszczeńskiego, drawskiego, świdwińskiego, białogardzkiego i kołobrzeskiego.

Na granty w konkursie Bosman przeznacza 550 000 zł. Do wygrania jest 15 grantów o wartości 25 000 i 50 000 zł. Wnioskować można także o inne kwoty, które nie przekroczą 50 000 zł.

– Ze Szczecinem jesteśmy związani od ponad 170 lat. Nie byłoby nas tu, gdyby nie zasoby i praca mieszkańców tego regionu. Chcemy się odwdzięczyć – mówi Paweł Michalik, Menedżer Marki Bosman w Carlsberg Polska – Przyznając granty, chcemy przyczynić się do realizacji inicjatyw, które mogą znacząco poprawić warunki życia lokalnych społeczności.

Projekty do konkursu „BOSMAN DLA REGIONU” można zgłaszać od 27 stycznia do 24 lutego 2020 r. wyłącznie przez formularz znajdujący się na stronie internetowej http://www.bosmandlaregionu.pl/. Projekty zostaną zweryfikowane pod względem formalnym, a następnie ocenione przez Jury konkursu. W jego skład wchodzą ekspert CSR oraz przedstawiciele firmy Carlsberg Polska. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 16 marca br.

Reklama