Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

English Teaching Activities (ETAs)

Reklama
Nabór od 20.12.2021 do 31.01.2022 23:59
Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA
Justyna Kowalczyk j.kowalczyk@nida.pl
Łączny budżet 845 tys. PLN
Do 100% dofinansowania
Dotacje do 17 tys. PLN
Ścieżka English Teaching Activities to szansa na sfinansowanie ciekawych projektów z zakresu języka angielskiego realizowanych z dziećmi i młodzieżą w Twoim środowisku, połączona z cyklem inspirujących szkoleń dla nauczycieli.

Uczysz języka angielskiego w publicznym przedszkolu lub szkole wiejskiej i masz pomysł na realizację ciekawego projektu językowego? Dołącz do English Teaching Activities i skorzystaj z dwuletniej oferty naszego Programu.

Co to jest English Teaching Activities (ETAs)?

Dwuletnia ścieżka ETAs łączy w sobie udział w szkoleniach (metodycznych oraz projektowych) z realizacją projektu i kierowana jest do:

  • Nauczycielijęzyka angielskiego z publicznych przedszkoliszkół podstawowych i średnich mieszczących się na wsiach,
  • Lokalnych liderów wiejskich, którzy samodzielnie lub we współpracy z nauczycielem języka angielskiego zaplanują projekt realizowany w środowisku lokalnym.

Projektem w rozumieniu Programu English Teaching jest realizacja ciekawego pomysłu na pozalekcyjne zajęcia z języka angielskiego, prowadzone w atrakcyjnej dla uczestników formie, w oderwaniu od podręczników, zeszytów, testowania i oceniana.

Co zyskujesz uczestnicząc w English Teaching Activities?

  • Wsparcie szkoleniowe:
    • Szkolenia metodyczne dla nauczycieli angielskiego i liderów wiejskich posiadających kompetencje do nauczania angielskiego;
    • Szkolenia projektowe dla nauczycieli angielskiego i, w miarę potrzeb, dla lokalnych liderów.
  • Nawet do 17 tysięcy złotych dofinansowania do realizacji projektu dla dzieci i/lub młodzieży poprzez przedszkole, szkołę lub organizację pozarządową.
  • Wsparcie w przygotowaniu i realizacji projektu ze strony Ambasadorów English Teaching – doświadczonych nauczycieli języka angielskiego, którzy realizowali już projekty w ramach Programu ET, jak i uczestniczyli w szeregu szkoleń oferowanych przez ten Program.

Jak złożyć aplikację do English Teaching Activities?

Listy intencyjne do ścieżki English Teaching Activities, przyjmujemy w cyklu dwuletnim. Bieżący nabór do ścieżki English Teaching trwa do 31 stycznia 2022 r. Przygotowanie listu intencyjnego on-line będzie możliwe od 20 grudnia 2021 do zakończenia naboru (31.01.2022 r.) w systemie składania wniosków Programu English Teaching.

Kliknij i dowiedz się więcej o ścieżce English Teaching Activities:

Autorem i fundatorem Programu English Teaching jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności.
Krajowym operatorem Programu jest Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA.

Reklama