Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego z zakresu upowszechniania i ochrony...

Reklama
Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego z zakresu upowszechniania i ochrony praw konsumenta w 2020 roku
Nabór od 27.12.2019 do 24.01.2020 15:30
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich i Rolnictwa
Łączny budżet 10 tys. PLN
Procent dofinansowania nieznany
Kwota dofinansowania nieznana
Konsumenci
Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich i Rolnictwa ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pod nazwą: Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego z zakresu upowszechniania i ochrony praw konsumenta w 2020 roku .

Otwarty konkurs ofert obejmuje realizację następujących zadań z zakresu upowszechniania i ochrony praw konsumenta:

Upowszechnianie i ochrona praw konsumenta poprzez m.in. działania popularyzujące i upowszechniające wiedzę nt. ochrony praw konsumenta np. w mediach (prasa, radio, TV), wykonanie i dystrybucja broszur tematycznych, organizacja szkoleń, spotkań z konsumentami etc.

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama