Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Otwarty konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w...

Reklama
Otwarty konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy w 2020 roku pod nazwą Warszawska Olimpiada Młodzieży na Pradze-Północ
Nabór od 28.11.2019 do 19.12.2019 16:00
Dzielnica Praga-Północ
Łączny budżet 75 tys. PLN
Procent dofinansowania nieznany
Dotacje do 75 tys. PLN
Młodzież
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy, Dzielnica Praga-Północ ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pod nazwą: Otwarty konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy w 2020 roku pod nazwą Warszawska Olimpiada Młodzieży na Pradze-Północ.

1) Przeprowadzenie eliminacji dzielnicowych Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w relacji szkolnej w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy.

2) Głównymi beneficjentami zadania są dzieci i młodzież ucząca się w szkołach na terenie Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy

3) Organizacja Warszawskiej Olimpiady Młodzieży na Pradze-Północ  musi obejmować:

- wynajem obiektów do przeprowadzenia rozgrywek w różnych dyscyplinach sportu;

- koordynatora/obsługę sędziowską/ obsługę techniczną

- zapewnienie opieki medycznej;

- wynajem sprzętu sportowego;

- ubezpieczenia OC i NNW;

- zakup nagród (pucharów, dyplomów i medali itp.)

- przygotowanie lub zakup materiałów promocyjnych (np. plakaty, ulotki, banery, roll-upy itp. ) z uwzględnieniem obowiązku umieszczenia na nich informacji o współfinansowaniu zadania przez m.st. Warszawa.

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama