Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie: Organizowania i prowadzenia usług w domach...

Reklama
Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie: Organizowania i prowadzenia usług w domach pomocy społecznej dla osób w podeszłym wieku
Nabór od 21.11.2019 do 12.12.2019 23:59
Wydział Zdrowia, Polityki Społecznej i Organizacji Pozarządowych
Łączny budżet 1,815 mln PLN
Procent dofinansowania nieznany
Dotacje do 1,815 mln PLN
Gmina Olsztyn, Wydział Zdrowia, Polityki Społecznej i Organizacji Pozarządowych ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pod nazwą: Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie: Organizowania i prowadzenia usług w domach pomocy społecznej dla osób w podeszłym wieku.

Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie Organizowania i prowadzenia usług w domach pomocy społecznej dla osób w podeszłym wieku w kwocie: 1.815.000 zł zgodnie ze standardem podstawowych usług świadczonych przez domy określonym w rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 23 sierpnia 2012r. w sprawie domów pomocy społecznej  (Dz. U. z 2018, poz. 734)

Celem zadania jest zapewnienie usług w domu pomocy społecznej dla osób w podeszłym wieku.

Źródło: Gmina Olsztyn

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama