Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Wschód Kultury Europejski Stadion Kultury - zgłoś swój projekt

Reklama
Nabór od 05.11.2019 do 31.12.2019 23:59
Estrada Rzeszowska
Joanna Dul-Cichy email: jdul@estrada.rzeszow.pl
Łączny budżet nieznany
Procent dofinansowania nieznany
Kwota dofinansowania nieznana
Organizacje pozarządowe, Dorośli
Estrada Rzeszowska zaprasza firmy a także organizacje pozarządowe oraz podmioty, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, do składania ofert na kompleksową realizację projektów artystycznych, które wejdą w skład programu festiwalu Wschód Kultury – Europejski Stadion Kultury 2020.

Europejski Stadion Kultury to największy na Podkarpaciu i jeden z najciekawszych muzycznych festiwali w Polsce, który od początku swojego istnienia, czyli od 2011 roku zapewnia uczestnikom solidną, intensywną dawkę doznań artystycznych. 

To co wyróżnia ESK spośród innych festiwalu to jego interdyscyplinarny charakter. Europejski Stadion Kultury łączy elementy różnych gatunków muzycznych, teatru, fotografii, filmu i sztuk wizualnych. 

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE ZAPYTANIA DOSTĘPNA NA STRONIE : http://estrada.rzeszow.pl/aktualnosci/ogloszenia/wschod-kultury-esk-2020-zapytanie,art584/

Reklama