Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Małe dotacje w Dzielnicy Rembertów:środki z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym w Dzielnicy Rembertów...

Reklama
Małe dotacje w Dzielnicy Rembertów:środki z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym w Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy w 2019 roku
Nabór od 25.10.2019 do 28.12.2019 16:00
Dzielnica Rembertów
Łączny budżet 6 tys. PLN
Procent dofinansowania nieznany
Dotacje do 10 tys. PLN
  • Realizowane zadanie powinno mieścić się w Programie Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Akoholowych m.st. Warszawy na 2019 rok.

  • Termin realizacji zadania nie może być dłuższy niż 90 dni. 

  • Sugerowany termin rozpoczęcia realizacji zadania publicznego to co najmniej 40 dni kalendarzowych od dnia złożenia oferty.

  • Organizacja decyduje o tym, czy jest to zadanie o powierzenie ( finansowanie projektu), czy też wsparcie (dofinansowanie).

  • Na dane zadanie organizacja może otrzymać dotację tylko z jednego biura albo dzielnicy. W przypadku stwierdzenia otrzymania wcześniej dotacji z budżetu m.st. Warszawy na to samo zadanie lub jego część – oferta nie będzie rozpatrywana.

Źródło: Urząd Miasta Stołecznego Warszawy

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama