Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Program MKiDN: Wydarzenia artystyczne dla dzieci i młodzieży

Reklama
Nabór od 16.10.2019 do 29.11.2019 23:59
Departament Szkolnictwa Artystycznego i Edukacji Kulturalnej
Informacje telefoniczne dotyczące programu są udzielane w godzinach 10:00 – 14:00 przez następujące osoby: Sylwia Szewczuk-Szepietowska - tel. (22) 551-57-89, sszewczuk@mkidn.gov.pl Grażyna Sawnor-Kulenty - tel. (22) 551-55-95, gsawnor@mkidn.gov.pl
Łączny budżet 4,025 mln PLN
Od 50% do 80% dofinansowania
Dotacje od 30 tys. do 500 tys. PLN
Młodzież, Dzieci
Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego ogłosił nabór do programu Wydarzenia artystyczne dla dzieci i młodzieży.

Celem programu jest wspieranie wartościowych i w pełni profesjonalnych wydarzeń artystycznych o zasięgu regionalnym, krajowym, jak i międzynarodowym, powstających z myślą o dzieciach i młodzieży do 18 roku życia.

UWAGA!
W naborze na 2020 rok wprowadziliśmy dwie zasadnicze zmiany:

1) Uproszczeniu ulega procedura naboru wniosków – wystarczy złożyć wniosek za pośrednictwem systemu EBOI (bez konieczności przesyłania papierowej wersji Potwierdzenia złożenia wniosku). Dokumentacja w wersji papierowej lub poświadczona kwalifikowanym podpisem elektronicznym będzie niezbędna dopiero na etapie realizacji przyznanych dofinansowań.

2)Modyfikacji ulega forma prezentacji procedur – zasady ubiegania się o wsparcie zostały zawarte w Ogłoszeniu Ministra KiDN w sprawie naboru do programów Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na rok 2020. Komplet informacji na temat danego programu jest dostępny pod linkiem Regulamin i specyfikacja.

Reklama