Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Program MKiDN: Wydarzenia artystyczne dla dzieci i młodzieży

Reklama
Nabór od 16.10.2019 do 29.11.2019 23:59
Departament Szkolnictwa Artystycznego i Edukacji Kulturalnej
Informacje telefoniczne dotyczące programu są udzielane w godzinach 10:00 – 14:00 przez następujące osoby: Sylwia Szewczuk-Szepietowska - tel. (22) 551-57-89, sszewczuk@mkidn.gov.pl Grażyna Sawnor-Kulenty - tel. (22) 551-55-95, gsawnor@mkidn.gov.pl
Łączny budżet 4,025 mln PLN
Od 50% do 80% dofinansowania
Dotacje od 30 tys. do 500 tys. PLN
Młodzież, Dzieci
Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego ogłosił nabór do programu Wydarzenia artystyczne dla dzieci i młodzieży.

Celem programu jest wspieranie wartościowych i w pełni profesjonalnych wydarzeń artystycznych o zasięgu regionalnym, krajowym, jak i międzynarodowym, powstających z myślą o dzieciach i młodzieży do 18 roku życia.

UWAGA!
W naborze na 2020 rok wprowadziliśmy dwie zasadnicze zmiany:

1) Uproszczeniu ulega procedura naboru wniosków – wystarczy złożyć wniosek za pośrednictwem systemu EBOI (bez konieczności przesyłania papierowej wersji Potwierdzenia złożenia wniosku). Dokumentacja w wersji papierowej lub poświadczona kwalifikowanym podpisem elektronicznym będzie niezbędna dopiero na etapie realizacji przyznanych dofinansowań.

2)Modyfikacji ulega forma prezentacji procedur – zasady ubiegania się o wsparcie zostały zawarte w Ogłoszeniu Ministra KiDN w sprawie naboru do programów Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na rok 2020. Komplet informacji na temat danego programu jest dostępny pod linkiem Regulamin i specyfikacja.

Reklama