Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Reklama
Nabór od 08.10.2019 do 29.10.2019 12:00
Fundacja ING Dzieciom
Łączny budżet nieznany
Procent dofinansowania nieznany
Kwota dofinansowania nieznana
Młodzież, Dzieci
Zapraszamy szkoły publiczne, pracujące ze stałą grupą dzieci, do udziału w konkursie na edukacyjne Turnusy Uśmiechu. Do wygrania są trzy turnusy - 12-dniowe kolonie dla grupy do 50 osób w ośrodku fundacji w Wiśle. Na pomysły szkół czekamy do 29 października 2019 r.

Fundacja ING Dzieciom od czternastu lat organizuje w swoim ośrodku w Wiśle bezpłatne pobyty dla zorganizowanych grup dzieci i młodzieży, w ramach autorskiego programu Turnusy Uśmiechu.

Obecnie trwa nabór wniosków w konkursie na turnusy edukacyjne, inaczej zwane zielonymi szkołami. Do 29 października 2019 r. szkoły podstawowe i placówki edukacyjne oraz organizacje pozarządowe, pracujące z dziećmi i młodzieżą mogą zgłaszać swoje pomysły na organizację turnusu. Ważne, aby podczas pobytu w Wiśle dzieci poznawały świat, uczyły się nowych rzeczy, nabierały nowych umiejętności.

Nagrodą w konkursie jest udział 50-cio osobowej grupy uczniów wraz z kadrą pedagogiczno-wychowawczą w 12-dniowym turnusie edukacyjnym i realizacja własnego programu dydaktyczno-wychowawczego. Koszt turnusu wraz przejazdem w całości pokrywa Fundacja ING Dzieciom.

Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie internetowej:

https://www.ingdzieciom.pl/co-robimy/turnusy-usmiechu/konkurs-turnus-edukacyjny-2020

Źródło: Fundacja ING Dzieciom
Reklama