Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Nabór wniosków w konkursie na działania turystyczno-krajoznawcze w Łodzi (regranting)

Reklama
Nabór od 04.10.2019 do 18.10.2019 18:00
Centrum Inicjatyw na rzecz Rozwoju REGIO
Łączny budżet 48 tys. PLN
Do 90% dofinansowania
Dotacje do 8 tys. PLN
Centrum Inicjatyw na rzecz Rozwoju REGIO ogłosiła konkurs z zakresu turystyki i krajoznawstwa w Łodzi! Pula środków do rozdystrybuowania to 48 000 zł, okres na realizację zadań – od 30 października do  6 grudnia.

REGIO wygrało konkurs na operatora regrantingu w tej dziedzinie, zorganizowany przez Biuro Promocji i Nowych Mediów Urzędu Miasta Łodzi (więcej o konkursie na operatora tutaj). Podobnie, jak w ostatnich latach to już nie Urząd (jak dawniej), ale organizacja pozarządowa, czyli REGIO, będzie rozdzielać środki na lokalne działania.

Dokładne informacje o samym konkursie na granty – regulamin konkursu, a także formularze wniosków – znajdują się poniżej. Na składanie wniosków są 2 tygodnie, od 4 do 18 października (do godz. 18.00). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 29 października.

W czasie trwania naboru wniosków Operator świadczyć będzie pomoc doradczą na rzecz potencjalnych Grantobiorców w zakresie przygotowania oferty w formie konsultacji w Biurze Projektu przy ul. Piotrkowskiej 217 lok. 116, drogą elektroniczną na adres regranting@regiocentrum.pl oraz telefonicznie pod numerem 693 400 228. Biuro projektu będzie czynne od poniedziałku do piątku, w godz. 10-14 (poniedziałek, wtorek) oraz 14-18 (środa, czwartek, piątek).

W tym roku szczególnie premiowane są projekty dotyczące dziedzictwa filmowego i przemysłowego, a także te, które zakładają korzystanie z aplikacji mobilnych.

Zadanie jest realizowane dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Łodzi.

Reklama