Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Reklama
Nabór od 24.09.2019 do 29.09.2019 23:59
Mazowiecki Instytut Kultury
Łączny budżet nieznany
Od 100% do 100% dofinansowania
Dotacje od 4 tys. do 4 tys. PLN
Konkurs o nagrodę w wys. 4 000 zł, dla przedsiębiorczych osób i organizacji działających w obszarze edukacji kulturalnej, które potrafią realizować projekty nie tylko w oparciu o granty, ale również współpracują z lokalnym biznesem, mecenasami kultury lub prowadzą własną działalność gospodarczą

Działasz w kulturze niezależnie od grantów? Współpracujesz z lokalnymi przedsiębiorcami, mecenasami kultury albo łączysz działalność kulturalną z własnym biznesem? To konkurs dla Ciebie! Na zwycięzców czeka nagroda w wysokości 4 tys. złotych. Zgłoszenia można przesyłać do 29 września.

Celem nowego konkursu Mazowieckiego Programu Edukacji Kulturalnej jest wyłonienie i wypromowanie działań prowadzonych w obszarze edukacji kulturalnej, które są realizowane w oparciu o współpracę międzysektorową oraz alternatywne środki finansowania.

Kto może wziąć udział w konkursie?

W konkursie mogą wziąć udział osoby, organizacje lub instytucje reprezentujące zarówno sektor publiczny, społeczny, jak i prywatny, prowadzące działania z obszaru edukacji kulturalnej na terenie województwa mazowieckiego (z wyłączeniem miasta stołecznego Warszawy).

Przy wyborze zwycięzców będą brane pod uwagę m.in.: oryginalność prowadzonych działań, sposoby pozyskiwania środków oraz umiejętność budowania relacji.

Na zwycięzców czekają nagrody finansowe w wysokości 4 tys. zł oraz udział w spocie promocyjnym.

Aby się zgłosić wystarczy zapoznać się z regulaminem znajdującym się na stronie oraz przesłać formularz zgłoszeniowy do 29 września 2019 r.: PRZEJDŹ DO FORMULARZA.

Pytania można przesyłać na adres mpek@mik.waw.pl.

Reklama