Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL
Reklama
Nabór od 24.09.2019 do 29.09.2019 23:59
Mazowiecki Instytut Kultury
Łączny budżet nieznany
Od 100% do 100% dofinansowania
Dotacje od 4 tys. do 4 tys. PLN
Konkurs o nagrodę w wys. 4 000 zł, dla przedsiębiorczych osób i organizacji działających w obszarze edukacji kulturalnej, które potrafią realizować projekty nie tylko w oparciu o granty, ale również współpracują z lokalnym biznesem, mecenasami kultury lub prowadzą własną działalność gospodarczą

Działasz w kulturze niezależnie od grantów? Współpracujesz z lokalnymi przedsiębiorcami, mecenasami kultury albo łączysz działalność kulturalną z własnym biznesem? To konkurs dla Ciebie! Na zwycięzców czeka nagroda w wysokości 4 tys. złotych. Zgłoszenia można przesyłać do 29 września.

Celem nowego  konkursu Mazowieckiego Programu Edukacji Kulturalnej jest wyłonienie i wypromowanie działań prowadzonych w obszarze edukacji kulturalnej,  które są realizowane w oparciu o współpracę międzysektorową oraz alternatywne środki finansowania.

Kto może wziąć udział w konkursie?

W konkursie mogą wziąć udział osoby, organizacje lub instytucje reprezentujące zarówno sektor publiczny, społeczny, jak i prywatny, prowadzące działania z obszaru edukacji kulturalnej na terenie województwa mazowieckiego (z wyłączeniem miasta stołecznego Warszawy). 

Przy wyborze zwycięzców będą brane pod uwagę m.in.: oryginalność prowadzonych działań, sposoby pozyskiwania środków oraz umiejętność budowania relacji.

Na zwycięzców czekają nagrody finansowe w wysokości 4 tys. zł oraz udział w spocie promocyjnym.

Aby się zgłosić wystarczy zapoznać się z regulaminem znajdującym się na stronie  oraz przesłać formularz zgłoszeniowy do 29 września 2019 r.: PRZEJDŹ DO FORMULARZA.

Pytania można przesyłać na adres mpek@mik.waw.pl.

Reklama