Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Wspieranie inicjatyw społecznych na rzecz zaspokajania potrzeb życiowych osób i rodzin w Dzielnicy Ochota m.st...

Reklama
Wspieranie inicjatyw społecznych na rzecz zaspokajania potrzeb życiowych osób i rodzin w Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy w 2019 roku. - nabór ofert w trybie art. 19 a
Nabór od 22.05.2019 do 05.11.2019 15:59
Dzielnica Ochota
Łączny budżet 35,5 tys. PLN
Procent dofinansowania nieznany
Dotacje do 10 tys. PLN

Małe Dotacje w Wydziale Spraw Społecznych i Zdrowia dla Dzielnicy Ochota m.st Warszawy.

Zakresu zadania:  wspieranie inicjatyw społecznych na rzecz zaspokajania potrzeb życiowych osób i rodzin wpisujących się w lokalną politykę społeczną w szczególności dotyczącą   wspierania wspólnot i społeczności lokalnych oraz działań na rzecz seniorów i osób z niepełnosprawnościami.

Sładanie ofert: ofertę należy wypełnić i złożyć w generatorze, następnie wydrukowane z generatora potwierdzenie złożenia oferty należy złożyć w pokoju nr 2 w Wydziale Spraw Społecznych i Zdrowia  dla Dzielnicy Ochota m.st Warszawy  przy ul. Bialobrzeskiej 26, 02-365 Warszawa.

Należy pamiętać, że przy składaniu oferty liczy się data dostarczenia/wpływu do Wydziału  papierowego potwierdzenia złożenia oferty, a nie data stempla pocztowego.

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama