Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Realizacja programów szkolenia sportowego w kategoriach wiekowych seniorów oraz udział w rozgrywkach ligowych w sezonie...

Reklama
Realizacja programów szkolenia sportowego w kategoriach wiekowych seniorów oraz udział w rozgrywkach ligowych w sezonie rozgrywkowym 2019/2020 – runda jesienna
Nabór od 05.09.2019 do 26.09.2019 12:00
Wydział Sportu
Łączny budżet 900 tys. PLN
Do 90% dofinansowania
Dotacje do 900 tys. PLN
Gmina Lublin, Wydział Sportu ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pod nazwą: Realizacja programów szkolenia sportowego w kategoriach wiekowych seniorów oraz udział w rozgrywkach ligowych w sezonie rozgrywkowym 2019/2020 – runda jesienna.

Konkurs ma na celu wybór ofert i zlecenie realizacji zadań publicznych w zakresie wspierania kultury fizycznej podejmowanych na rzecz poprawy warunków uprawiania sportu przez członków klubów i stowarzyszeń sportowych, zwiększenie dostępności społeczności lokalnej do działalności sportowej prowadzonej przez kluby i stowarzyszenia sportowe, podnoszenie poziomu życia mieszkańców poprzez stwarzanie warunków do możliwości uczestniczenia w widowiskach sportowych na wysokim poziomie.

Źródło: Gmina Lublin

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama