Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Reklama
Nabór od 01.10.2019 do 31.10.2019 23:59
Fundacja Enea we współpracy z Enea S.A.
Fundacja Enea
Łączny budżet 90 tys. PLN
Od 0% do 100% dofinansowania
Dotacje od 3 tys. do 10 tys. PLN
Młodzież, Organizacje pozarządowe, Dzieci, Niepełnosprawni
Enea Akademia Talentów to inicjatywa Enei i Fundacji Enea, której celem jest wspieranie rozwoju młodych talentów. Działania projektu edukacyjnego skierowane są równocześnie do dzieci i młodzieży oraz szkół i organizacji z inicjatywą, które chcą rozwijać talenty i pasje swoich podopiecznych.

O granty w wysokości 10 000 zł mogą ubiegać się organizacje z inicjatywą, w tym: publiczne szkoły podstawowe i ponadpodstawowe, organizacje pozarządowe (m.in. fundacje i stowarzyszenia), kluby sportowe, uczniowskie kluby sportowe oraz związki sportowe, państwowe i samorządowe instytucje kultury, które przedstawią autorskie programy edukacyjne dla młodych ludzi z terenu działania spółek z Grupy Enea.

O stypendia w wysokości 3 000 zł na realizację swoich pasji i zainteresowań mogą ubiegać się utalentowani uczniowie szkół podstawowych (od IV klasy) i ponadpodstawowych z obszaru działania spółek z Grupy Enea.

TERMIN ZGŁOSZEŃ

ZGŁOSZENIA PRZYJMOWANE SĄ W TRZECH KATEGORIACH (SPORT, SZTUKA, NAUKA) OD 1 PAŹDZIERNIKA 2019 r. DO 31 PAŹDZIERNIKA 2019 r.

Szczegóły na stronie internetowej: https://www.enea.pl/pl/akademiatalentow

Reklama