Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL
Reklama
Nabór od 01.10.2019 do 31.10.2019 23:59
Fundacja Enea we współpracy z Enea S.A.
Fundacja Enea
Łączny budżet 90 tys. PLN
Od 0% do 100% dofinansowania
Dotacje od 3 tys. do 10 tys. PLN
Młodzież, Organizacje pozarządowe, Dzieci, Niepełnosprawni
Enea Akademia Talentów to inicjatywa Enei i Fundacji Enea, której celem jest wspieranie rozwoju młodych talentów. Działania projektu edukacyjnego skierowane są równocześnie do dzieci i młodzieży oraz szkół i organizacji z inicjatywą, które chcą rozwijać talenty i pasje swoich podopiecznych.

granty w wysokości 10 000 zł mogą ubiegać się organizacje z inicjatywą, w tym: publiczne szkoły podstawowe i ponadpodstawowe, organizacje pozarządowe (m.in. fundacje i stowarzyszenia), kluby sportowe, uczniowskie kluby sportowe oraz związki sportowe, państwowe i samorządowe instytucje kultury, które przedstawią autorskie programy edukacyjne dla młodych ludzi z terenu działania spółek z Grupy Enea.

stypendia w wysokości 3 000 zł na realizację swoich pasji i zainteresowań mogą ubiegać się utalentowani uczniowie szkół podstawowych (od IV klasy) i ponadpodstawowych z obszaru działania spółek z Grupy Enea.

TERMIN ZGŁOSZEŃ

ZGŁOSZENIA PRZYJMOWANE SĄ W TRZECH KATEGORIACH (SPORT, SZTUKA, NAUKA) OD 1 PAŹDZIERNIKA 2019 r. DO 31 PAŹDZIERNIKA 2019 r.

Szczegóły na stronie internetowej: https://www.enea.pl/pl/akademiatalentow

Reklama