Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Realizacja programów szkolenia sportowego w kategoriach wiekowych seniorów w zespołowych grach sportowych – piłka nożna...

Reklama
Realizacja programów szkolenia sportowego w kategoriach wiekowych seniorów w zespołowych grach sportowych – piłka nożna, w sezonie rozgrywkowym 2019/2020
Nabór od 05.08.2019 do 26.08.2019 12:00
Wydział Sportu
Łączny budżet 222 tys. PLN
Procent dofinansowania nieznany
Kwota dofinansowania nieznana
Gmina Lublin, Wydział Sportu ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pod nazwą: Realizacja programów szkolenia sportowego w kategoriach wiekowych seniorów w zespołowych grach sportowych – piłka nożna, w sezonie rozgrywkowym 2019/2020..

Konkurs ma na celu wybór ofert i zlecenie w formie wspierania realizacji zadań publicznych w zakresie wspierania kultury fizycznej podejmowanych na rzecz poprawy warunków uprawiania sportu przez członków klubów i stowarzyszeń sportowych, zwiększenie dostępności społeczności lokalnej do działalności sportowej prowadzonej przez kluby i stowarzyszenia sportowe, podnoszenie poziomu życia mieszkańców poprzez stwarzanie warunków do możliwości uczestniczenia w widowiskach sportowych na wysokim poziomie.

Źródło: Gmina Lublin

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama