Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).
Reklama
Nabór od 24.07.2019 do 16.08.2019 12:00
Biuro Ochrony Przyrody i Klimatu
Łączny budżet 65 tys. PLN
Do 100% dofinansowania
Dotacje do 65 tys. PLN
Urząd Miejski Wrocławia, Biuro Ochrony Przyrody i Klimatu ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pod nazwą: WROCŁAW DBA O KLIMAT.

 Zadanie polegać ma na:

  • Szerzeniu wiedzy na temat adaptacji do zmian klimatu, ich skutków oraz koniecznych działań mitygacyjnych i adaptacyjnych.
  • Rozwijaniu wrażliwości na problemy związane ze zmianami klimatu, między innymi poprzez działania zawiązane z kulturą i sztuką.
  • Kształtowaniu  ekologicznych zachowań przyjaznych środowisku między innymi poprzez działania zawiązane z kulturą i sztuką.
  • Przedstawieniu roli i funkcji zielonej i błękitnej infrastruktury w przestrzeni miejskiej w kontekście adaptacji do zmian klimatu.
  • Przedstawienie roli OZE w transformacji energetycznej.
  • Edukacji w zakresie zrównoważonego gospodarowania wodą oraz różnorodności biologicznej
    w mieście w kontekście zmian klimatycznych.

Zadanie powinno być wykonane w różnych formach (np. warsztaty, panele dyskusyjne, gra miejska), które dotrą do jak największej liczby mieszkańców Wrocławia i dedykowane będą co najmniej 3 grupom społecznym.

Źródło: Urząd Miejski Wrocławia

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama